Twój gabinet: Mińsk Mazowiecki | Instytut Zdrowia i Urody
Witaj na stronie Yasumi
Get Adobe Flash player

Makijaż Permanentny

Nasz gabinet

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Boczna 2

czynne:
Pon.-Pt. 8.00 - 19.00
Sobota 8.00 - 15.00

Telefony:

(+48) 25 758 00 00
(+48) 691 553 677

minskmazowiecki@yasumi.pl

Wybierz swój gabinet

Makijaż permanentny

Makijaż permanentnyjest doskonałym rozwiązaniem dla Pań pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości.

 

 

Na czym polega?

 

 

Polega na wprowadzeniu w naskórek nietoksycznych naturalnych barwników, które pozostają w przestrzeniach międzykomórkowych od 2 do 5 lat. Później barwnik równomiernie jaśnieje i zanika. Pigmenty wprowadzane są za pomocą specjalnego aparatu, cieniutką igłą, która poprzez szybkie drgania aplikuje barwnik w naskórek. Kolor barwnika jest dobierany indywidualnie, uwzględniając typ kolorystyczny oraz życzenie Klientki.

 

 

Makijaż permanentny pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, zamaskować niedoskonałości cery. W pewnym stopniu i warunkach wyraża także osobowość.

 

Pożądanym efektem makijażu jest uzyskanie wyglądu odpowiadającego aktualnie obowiązującym kanonom piękna i urody. W naszym salonie makijaż wykonywany jest przez wyspecjalizowany i doświadczony personelz wykorzystaniem profesjonalnych hypoalergicznych barwników mineralnych. Barwniki te dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, charakteryzują się trwałością barwy, są bezpieczne, nietoksyczne, nie powodują podrażnień skóry czy alergii.

 

Połączenie tych dwóch składników sprawia, że makijaż jest trwały i wygląda niezwykle efektownie. Makijaż permanentny czyni kobietę bardziej pewną siebie w każdej sytuacji życiowej, daje trwale zadbany wygląd i oszczędza dużo czasu. Subtelnie podkreśla świeżość i naturalność twarzy.